• printer automatik i ekranit
  printer automatik i ekranit
  MËSO MË SHUMË
 • makinë printimi shishe
  makinë printimi shishe
  MËSO MË SHUMË
 • makinë printimi me ekran të shisheve
  makinë printimi me ekran të shisheve
  MËSO MË SHUMË
 • makinë printimi shishe kozmetike
  makinë printimi shishe kozmetike
  MËSO MË SHUMË
 • printer shishe qelqi
  printer shishe qelqi
  MËSO MË SHUMË
 • makinë vulosje e nxehtë
  makinë vulosje e nxehtë
  MËSO MË SHUMË

Qendra e produktit

Apm Print është një furnizues kryesor i printerëve automatikë të ekranit me cilësi të lartë, makinerive stampuese të nxehtë për printera lëkure dhe jastëk, makinë automatike për etiketimin e shisheve, si dhe linjën automatike të montimit të linjës së lyerjes UV dhe aksesorëve të makinës së printimit me R.&D, prodhim dhe shitje.

 • INDUSTRIA
  INDUSTRIA
  Makineri printimi për paketim dhe kontejnerë
 • 100-200
  100-200
  Kompania 100-200 punonjës
 • 1997
  1997
  Themeluar 1997
 • 18000+
  18000+
  18000+ zona e fabrikës, përmirësoni prodhimin masiv.
RRETH APM PRINT

BËJMË MAKINA PRINTARI PËR

Apm Print është një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mëdhenj të makinerive të printimit të ekranit në botë. Tregu ynë kryesor është në Evropë dhe SHBA me një rrjet të fortë distributorësh. Ne sinqerisht shpresojmë që të mund të bashkoheni me ne dhe të shijoni cilësinë tonë të shkëlqyer, inovacionin e vazhdueshëm dhe shërbimin më të mirë.

 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 1
  1
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 4
  4
 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17

PRINTA ME SHISHEN E QELQIT

 • Printim në shishe qelqi
  Printim në shishe qelqi

SHISHET KOZMETIKE, SHTYPIM TAPIKE

 • 1
  1

Ne marrim pjesë në ekspozita

CERTIFIKATA JONË

 • 3
  3

Lajmet e fundit

Tregu ynë kryesor është në Evropë dhe SHBA me një rrjet të fortë distributorësh. Ne sinqerisht shpresojmë që të mund të bashkoheni me ne dhe të shijoni cilësinë tonë të shkëlqyer, inovacionin e vazhdueshëm dhe shërbimin më të mirë. Për më shumë informacion mbi industrinë mbi makinën e stampimit të nxehtë dhe makinën shtypëse të ekranit, ju lutemi kontaktoni Apm Printing.

LINI NJË MESAZH

Me më shumë se 25 vite eksperiencë dhe punë të palodhur në R&D dhe prodhimi, ne jemi plotësisht të aftë të furnizojmë makineritë e shtypjes së ekranit për të gjitha llojet e ambalazheve, si shishe qelqi, tapa vere, shishe uji, gota, shishe maskarash, buzëkuq, kavanoza, kuti rryme, shishe shampo, kova etj. Apm Print.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip