• автоматски екран печатач
  автоматски екран печатач
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • машина за печатење шишиња
  машина за печатење шишиња
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • машина за печатење на екран од шишиња
  машина за печатење на екран од шишиња
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • козметичка машина за печатење шишиња
  козметичка машина за печатење шишиња
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • печатач за стаклени шишиња
  печатач за стаклени шишиња
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • топла машина за печат
  топла машина за печат
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Центар за производи

Apm Print е врвен добавувач на висококвалитетни автоматски печатачи на екран, машина за топла штанцување за кожа и печатачи за подлоги, автоматска машина за етикетирање шишиња, како и автоматска линија за склопување УВ боја и додатоци за машина за печатење со R&Д, производство и продажба.

 • ИНДУСТРИЈА
  ИНДУСТРИЈА
  Машини за печатење пакување и контејнери
 • 100-200
  100-200
  Компанија 100-200 вработени
 • 1997 година
  1997 година
  Основана 1997 година
 • 18000+
  18000+
  18000+ фабричка површина, подобрување на масовното производство.
ЗА APM PRINT

ПРАВИМЕ МАШИНИ ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ЗА

Apm Print е еден од најголемите светски производители на машини за печатење на екран и добавувачи на опрема за печатење. Нашиот главен пазар е во Европа и САД со силна дистрибутерска мрежа. Искрено се надеваме дека ќе ни се придружите и ќе уживате во нашиот одличен квалитет, континуирани иновации и најдобра услуга.

 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 1
  1
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 4
  4
 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17

ПЕЧАТЕЊЕ НА СТАКЛЕНИ ШИШИ

 • Печатење на стаклени шишиња
  Печатење на стаклени шишиња

КОЗМЕТИЧКИ ШИШИЊА, ПЕЧАТЕЊЕ НА КАПИ

 • 1
  1

Присуствуваме на изложби

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

 • 3
  3

Последни вести

Нашиот главен пазар е во Европа и САД со силна дистрибутерска мрежа. Искрено се надеваме дека ќе може да ни се придружите и да уживате во нашиот одличен квалитет, континуирана иновација и најдобра услуга. За повеќе информации во индустријата за машината за врело печат и машината за преса на екран, ве молиме контактирајте со Apm Printing.

ОСТАВИ ПОРАКА

Со повеќе од 25 години искуство и напорна работа во Р&D и производството, ние сме целосно способни да снабдуваме машини за печатење на екран за сите видови пакувања, како што се стаклени шишиња, капачиња за вино, шишиња со вода, чаши, шишиња за маскара, кармини, тегли, футроли за напојување, шишиња за шампони, шишиња итн. Apm Печатење.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски